Jonida zbulon arsyen se pse nuk shkoi në dasmën e mikes së saj Arminës

ë dielën që lamë pas Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në mesin e shumë të ftuarve u vërejt mungesa e mikes së saj , këngëtares Jonida Maliqi, shkruan lajmi.net.

Nga mediat u aludua se dyshja kanë ftohur raportet dhe më nuk ka asnjë miqësi në mes tyre.

Mirëpo së fundmi Jonida i ka shuar këta zëra me anë të një InstaStory, ku tregoi se shkak i një arsye personale ajo nuk mundi të marrë pjesë në dasmë. /Lajmi.net/