JLo ‘sfidon’ 20-vjeçaret, lë pa tekst me format trupore teksa po largohej nga palestra

Jennifer Lopez është 50-vjeçarja më seksi.

Jennifer Lopez është shembull për të gjitha femrat, për faktin se si duhet të kujdeset për format trupore, shkruan lajmi.net.

E veshur në të kuqe, JLo pozoi pranë veturë super-luksoze duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

“I dashur, është nxehtë jashtë”, ka shkruar ajo, në fotografinë ku pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ana e ndjekësve.