Jehona Dreshaj me kërkesë të veçantë teksa pozon me gjoksin hapur: Këndoni një këngë për mua

Së fundi ajo është shfaqur tepër seksi në imazhet që ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja është shfaqur e e veshur me një fustan të zi dhe elegant e ku është i hapur te beli i saj, dhe ku shfaq gjoksin e saj të bollshëm.

Pozat ajo i ka marrur pranë një pianoje. “Këndoni një këngë për mua”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram.

Ndryshe, para disa dite Jehona ka pozuar edhe në të brendshme, duke treguar më shumë se duhet në paraqitjen e saj.