“Je i gjeneratës së klimës”, Gold AG kapet me komentuesin

Reperi Arian Agushi, i njohur ndryshe si  Gold AG, është tejet aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore.

Së fundmi e ka paralajmëruar këngën e re ‘Epopeja e UÇK-së”, dhe pranë postimit ka pranuar komente të ndryshme të fansave të cilët e presin me padurim publikimin e këngës.

“8 MARS 🔥 EPOPEJA E UÇK-së ❤️”, ka shkruar Goldi pranë postimit dhe ishte një koment ai i cili ra në sy.

Dikush prej ndjekësve i ka thënë Goldi se është bërë i tepërt duke kënduar për pavarësi e atdhe dhe nuk ka munguar reagimi i reperit të cilin ua sjellim në vazhdim.