Ja kush po e shoqëron Rita Orën në pushime

Rita Ora po publikon foto ku shfaqet joshëse nga pushimet.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po i shijon pushimet dhe fotot në bikini nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net.

Në pothuajse të gjitha fotot e publikuara ajo ka pozuar vetëm, e në disa që po qarkullojnë në rrjet shihet se këngëtarja po shoqërohet me familjen e saj në një vend të nxehtë.

Në fotot e shkrepura nga paparacët shihet Rita e lumtur krah babait, nënës, motrës dhe vëllait.