Genta sjell në Kosovë të dashurin turk, argëtohen në një klub nate në Prishtinë

Genta e ka sjell në Prishinë të dashurin turk.

Që kur u bë publike lidhja e saj e dashurisë, Genta Ismajli është rikthyer në një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Ajo është në lidhje  me biznesmenin turk që jeton dhe vepron në Zvicër, Huseyin Usta.

Dyshja duken të lumtur krah njëri-tjetrit dhe shihet se po e shijojnë çdo moment. Së fundmi janë argëtuar në një klub nate në Prishtinë dhe fotografia tani po qarkullon në rrjet.