Ish e dashura ruse i dërgon Don Xhonit mesazh në gjuhën shqipe

Para disa muajsh reperi kosovar, Don Xhoni konfirmoi ndarjen nga modelja ruse, Ariana Lirey.

Edhe pse dyshja i kanë ndarë rrugët ata vazhdojnë të jenë të komentuar, shkruan lajmi.net

E kjo pasi modelja vazhdon të flas rreth kësaj çështje, ku edhe së fundmi erdhi me një reagim.

Përmes një InstaStory ajo flet në gjuhen shqipe ku dhe dërgon një mesazh të qartë.

“Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri”, ka shkruar ajo.

Ndryshe kujtojmë se modelja ka të bërë tatuazh fytyrën e Don Xhonit.