Ish-banorja e “Big Brother” rrit gjoksin me ndërhyrje kirurgjike

Gerta Shino ka kryer ndërhyrje kirurgjike në gjoks.

Gerta Shino mbetet njëra prej banoreve më të përfolura të “Big Brother 9”, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, Shino bëri të ditur se ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gjoks, saktësisht zmadhimin e gjoksit.

Ajo postoi një fotografi pas përfundimit të operimit dhe thotë se ndjehet shumë mirë pas tij, madje tregon edhe ndryshimet para dhe pas.

Gerta nuk i la vend thashethemeve, por përmes këtyre imazheve e konfirmoi vet ndërhyrjen.

`