Irina Shayk shkëlqen me veshjen në New York City

Ajo dukej me plot stil derisa u pa në New York City.

Bukuroshja ruse vendosi një dukje me stil ndërsa vraponte për të kryer punë të saj, transmeton lajmi.net.

Irina Shayk kishte veshur me një xhaketë të gjelbër gëlqereje mbi një fustan të shkurtër të zi.

Fustani i saj i hollë përqafonte çdo pjesë të trupit të saj derisa ngacmoi imagjinatën me dekolte të hapur.

Duke i veshur gjërat pak, Irina shtoi një gjerdan dhe një unazë të trashë. Ndërkohë, ajo i dha dukjes një kthesë me një palë çizme të zeza luftarake.

Ajo i kombinoi aksesorët e saj me një çantë e cila ishte plotësues perfekt i xhaketës së saj.

Duke lënë flokët e saj brune të varen gjatë dhe të qetë, Shayk kishte pjesën tjetër të fytyrës së saj fotogjenike të fshehur pas një maske dhe syze dielli trekëndësh.