Interi interesohet për Hazardin

Skuadra e Interit është e interesuar për sulmuesin e Real Madridit, Eden Hazard.
Lajmin e ka konfirmuar gazetari i Sky Sport Italia, Matteo Barzaghi, transmeton lajmi.net.
Hazard është tërësisht jashtë formës me Realin dhe ky rendiment i është përsëritur edhe te Belgjika.

Mbetet të shihet se a do ta pranojë Hazard këtë ofertë.