Ilda Bejleri pozon plot stil rrugëve të Gjermanisë

Ilda Bejleri ndohet në Gjermani.

Modertorja Ilda Bejleri aktualisht ndodhet në Gjermani, shkruan lajmi.net.

Nga atje po publikon fotografi të ndryshme. Në disa të fundit është shfaqur e veshur me shumë stil.

Pranë postimit Ilda ka pranuar komente të shumta pozitive.

Kujtojmë se ajo njihet për sukseset si moderatore sporti por veçohet edhe për stilin dhe format trupore.