Ibrahimovic nuk arriti t’i shënojë gol Kosovës

Zlatan Ibrahimovic. luajti për 65 minuta në stadiumin “Fadil Vokrri” kundër Kosovës.

Mirëpo ai nuk arriti ta tund rrjetën e “Dardanëve”.

Ibrahimovic u zëvendësua nga Berg në minutën e 65-të.

Aktualisht Kosova është duke humbur me rezultat prej 3:0.

Augustinsson, Isak dhe Larsson nga pika e bardhë i realizuan golat për mysafirët.