I riu nga Tetova humbi kontrollin ndaj veturës, bie në përrua (FOTO)

Një i ri nga Tetova është aksidentuar në rrugën magjistrale Kërçovë Gostivar. Siç tregojnë dëshmitarët nga vendi i ngjarjes aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00, me të cilën vetura “Smart” ka goditur një veturë tjetër dhe ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në përrua.

Një dëshmitarë nga vendi i ngjarjes i tha TV21, se lëndime të lehta ka marrë vetëm shofir i veturës “Smart” me targa të Tetovës./TV21