I nxehti i madh nuk e pengon Mozzikun të performoj me çizme

Dy ditë më parë është mbajtur Alba Festival në Zvicër.

Para mijëra njerëzve, artistët shqiptarë kanë performuar, shkruan lajmi.net.

Mozzik është reperi që shpenzon shumë për paraqitjen e tij, por ai gjithashtu shfaqet me veshje tejet interesante dhe unike.

Një detaj i cili bie më shumë në sy është veshja e tij, në këtë festival.

Ai kishte zgjedhur të performojë me çizme ani pse temperaturat janë tejet të larta.

Ndryshe, Mozzik po shijon suksesin e bashkëpunimit me Taynën dhe Butrint Imerin./Lajmi.net/