I komentuan Marinës “jetën prej sheikësh”, Getoari reagon ashpër ndaj këtij personi publik

Postimet në revistën e Alketa Vejsiut që prej ditës së djeshme po bëjnë bujë në media online. Pas postimit për Xhemi Shehun, në revistën e moderatores mori vëmendjen një shkrim për motrat Vjollca e që i referohej më shumë Marinës duke qenë se kjo e fundit e ironizoi Alketën në “Klanifornia”. Në postimin e revistës së menaxhuar nga Alketa, komentoheshin pushimet luksoze në Dubai të Marinës dhe Luanës.Ky shkrim që fliste për “jetën si sheikë”, ka nxehur Getoarin. Burime të sigurta për “Anabel.al” bëjnë me dije se Getoari, i nxehur nga shkrimi ironizues i Revistës Class është përpjekur të kontaktojë me Alketën, por moderatorja nuk i është përgjigjur telefonatës. Pas mesazheve të vazhdueshme të Getoarit për të komunikuar me Alketën, Revista Class ka ndryshuar tekstin në Instagram.