“Hey babe”, Dhurata Dora shfaqet unike në imazhet e fundit

Këngëtarja, Dhurata Dora vazhdon të jetë aktive me postime në rrjetet sociale.

Dhurata, ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe pjesëmarrja në koncerte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja paraqitet mjaft unike dhe çdo paraqitje e saj merr vëmendjen e fansave dhe mediave rozë.

Dje, artistja publikoi disa imazhe ku shfaqej mjaft thjeshtë dhe bukur.

 

“Hey babe💙”, ishte mbishkrimi i Dhuratës në fotografi.

“Sa m’ke mungu” titullohet kënga e fundit e këngëtares dhe është publikuar rreth një muaji më parë.

YouTube player