Gresa Behluli shtatzënë për herë të parë

Këngëtarja ka disa vite që është martuar.

Dhe, Gresa Behluli së fundmi është raportuar se është shtatzënë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, familja e këngëtares gjithashtu edhe ajo vetë nuk është se ka bërë diçka publike në media apo me ndonjë postim në rrjete sociale.

Megjithatë, Prive ka zbuluar se këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë e cila është në muajin e gjashtë.

Ndryshe, gjinia e foshnjës ende nuk është bërë e ditur.