Granit Xhaka fotografohet i lumtur me vajzën e tij në duar

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita tashmë janë prindër, shkruan lajmi.net.

Çifti po e shijojnë çdo moment pranë vajzën me të cilën duken më të lumtur se kurrë.

Së fundmi Leonita e ka publikuar një foto të Granitit i cili shihet duke e mbajtur vajzën në duar derisa pranë postimit nuk kanë munguar edhe disa fjalë nga Leonita.

“Dy bebet e mia, ju dua shumë”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/