Gold AG tregon më në fund a është i martuar

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, është një prej emrave shumë të dashur për publikun shqiptar.

Ai me angazhimin e tij në muzikë, atë në rrjete sociale e nëpër intervista, ka arritur që ti bëjë për vete shumë fansa.

Duke pasur të tillë sigurisht se u intereson edhe jeta e tij private e së fundmi në Prive e kanë pyetur nëse është apo jo i martuar.

Goldi ka treguar se nuk është martuar dhe është shprehur se pavarësisht se çfarë ndodhë me jetën e tij ajo se çfarë ai dëshiron t’ia ofroj publikut është kënga dhe këshillat e mira.

“Sa i përket asaj anës private të jetës tem, une zakonisht nuk njifna prej atyre këngëtarëve ose fytyrave publike që merret shumë me jetën private qe thotë jom nda, jom bashku, kshtuqë une u martum nuk jom, po qyshdo që të jetë, çkado që ndodhë me jetën tem unë ata që du me ja dhanë publikut është kanga dhe këshillat e mira, a jom martu a sjom martu është diçka që është në karakter temin dhe në privatësi teme”, u përgjigj ai.