Ledri Vula i këndon dashurisë në këngën e re

Ledri Vula e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Ky paralajmërim erdhi pas suksesit të “Piano Rap”. Bazuar në postimin e bërë në Instagram nga vetë Ledri, u kuptua tashmë se kënga është për dashurinë.

Kjo këngë do të publikohet më datë 22 të këtij muaji dhe një nga pjesët e saj thotë “kon e du une si engjell e mbroj”.