Korab Shaqiri me këngë dedikuar të birit

Këngëtari shqiptar, Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Biri im” titullohet kënga të cilën ia ka dedikuar djalit të tij Alekut me rastin e ditëlindjes. Kënga vjen e realizuar edhe në anën vizuele dhe pjesë e videoklipit është edhe i biri i këngëtarit. Kjo pjesë iu besua produksionit “BUG Production”.

Projekti i tërë është punuar në studion e këngëtarit Shaqiri, i cili ka thurur vargjet më të bukura për djalin e tij.