Gold AG dhe Ismet Bexheti lansojnë këngën për Hamëz Jasharin (VIDEO)

Gold Ag dhe Ismet Bexheti lansuan duetin e ri.

Reperi Gold AG sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Prej kur ka le dielli”.

Kënga në fjalë i dedikohet heroit Hamëz Jasharit, ndërsa dy artistët e sollën të shoqëruar edhe me video, të realizuar në Prekaz.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Gold AG, orkestrimin e këngës e bëri Alban Furtuna, ndërsa videoklipi është punuar nga MProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Prej kur ka le dielli”, këngë kjo nga Gold AG dhe Ismet Bexheti. /Lajmi.net