Gjiko e thotë troç se çfarë nuk pëlqen tek Elita

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor.

Moderatorja së fundi ka nisur të publikojë “Vlog”, teksa tregon pjesë nga përditshmëria e saj.

Në videon e fundit, ajo u shfaq bashkë me bashkëshortin e saj Gjikon, ku iu përgjigjën pyetjeve të njëri-tjetrit.

Në pyetjen e Elitës se çfarë nuk pëlqen tek ajo, reperi përmendi faktin që ajo ndërron temat kur janë duke biseduar.

“Që kërcen prej një teme në tjetrën”, tha Gjiko, i cili shtoi se kjo mund të jetë aftësi e saj si gazetare.