Gjiko bashkëpunim me reperin e njohur?

Një foto e Gjikos me reperin Finem është duke qarkulluar në rrjete sociale.

Me këtë imazh të tyre lind edhe pyetja nëse dyshja janë duke menduar për një bashkëpunim, apo ky ishte thjeshtë vetëm një takim spontan dhe dyshja shfrytëzuan rastin për të bërë foto me njëri tjetrin.

Kujtojmë se për Gjikon kënga e fundit është dueti me Norën ‘Ana’ ndërsa për reperin Finem projekti i fundit titullohet ‘Nkatror’.