Gjatë xhirimeve të filmit “I love Tropoja”, Enca tregon prapaskenat

Këngëtarja Enca Haxhia e ka sfiduar veten si aktore në filmin “I love Tropoja” dhe fansat mendojnë se ia ka dalë mjaft mirë.

Si erdhi deri te kjo ide, pse e pranoi, a e bëri për para dhe shumë detaje të tjera këngëtarja i ka dhënë gjatë intervistës së dhënë për “Mirage”.

Ndërsa në Instagram ka publikuar disa nga prapaskenat, aty ku padyshim duket joshëse me veshjen që i zbulon format trupore.