Gjashtë foto seksi nga klipi i ri i Melindës

Reperja Melinda Ademi ka lansuar të dielën këngën e saj me të re, “Karma”

E ashtu sikurse ndodh në shumicën e këngëve sot, përpos tekstit dhe muzikës është dukja ajo që dominon.

Melinda në këtë spot ka vendosur që të paraqitet sa më seksi që është e mundur derisa ajo është paraqitur në kilota të kaltra.

Po ashtu brenda spotit ka edhe disa skena të nxehta në shtrat.

Kënga “Karma” është më shumë një rap-baladë që i kushtohet një dashurie të dështuar. /GazetaExpress/