Gili e Iliri në kulmin e lumturisë, ja si i ka ndryshuar nipi

Ardhja në jetë e nipit, ka bërë që jeta e këngëtares Gili dhe bashkëshortit të saj, të marrë ngjyra të tjera.

Çifti, duken shumë të lumtur sa herë janë pranë nipit të tyre të dashur.

Në këtë foto, Gili e Iliri po shkëlqejnë pranë të voglit, i cili duket që ka marrë gjithë vëmendjen dhe dashurinë e tyre dhe të gjithë familjes, shkruan “Kosovarja”.

Ja dhe foto e bukur, ku çifti i famshëm shihen në kulmin e lumturisë.