Gigi Hadid shfaq linjat trupore pas lindjes së vajzës

Modelja Gigi Hadid që prej kohës që u bë nënën, i ka rralluar paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi publikoi disa fotografi, përmes së cilave shfaq format trupore pak muaj pas lindjes së vajzës.

 

“Duke punuar 9-5”, ka shkruar Gigi, e cila tregoi se gjatë realizimit të këtyre imazheve ishte duke bërë fotosesion.

Gigi Hadid vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë, të cilës ia vendosi emrin Khai.

Ajo tashmë i është kthyer jetës aktive në punë dhe ka realizuar disa fotosesione për marka të njohura.