Gigi Hadid pozon pa reçipeta

Modelja ka pozuar pa reçipeta dhe foton e ka publikuar në rrjet.

Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit.

E veshur me një xhaketë të zezë i shihet një pjesë e gjoksit andaj nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe komentet e ndyshme.

View this post on Instagram

@chanelofficial drip

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on