Gëzimja ndan këtë moment me vjehrrën dhe kunatën

Gëzimja me veprimet e saj të njëpasnjëshme po dëshmon edhe më shumë se sa e përkushtuar është në familjen e burrit.

Ajo duke pas parasysh që është reja e këngëtares së njohur Remzie Osmanit për çdo lëvizje është në qendër të vëmendjes.

Shpeshherë ajo shfaq lumturinë që ka si një nuse e martuar, duke ndarë momente të ndryshme nga jeta private.

Kësaj here ajo ndan një moment në prani të vjehrrës dhe kunatës, duke shkëlqyer të gjitha në pamjen fizike.

Kujtojmë, Gëzimja është në pritje të fëmijës së parë. /Kosovarja/