Getinjo publikon foto me gjyshërit, ka disa fjalë për ta

Getinjo publikoi një imazh të rrallë në rrjete sociale.

Getinjo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë gjyshërve të tij, shkruan lajmi.net.

Pranë këtij imazhi, reperi shkroi se dashuria për gjyshërit është shumë e veçantë dhe se i do e i çmon shumë.

“Babgjyshi dhe gjyshja ❤️ (prinderit e nanës).Dashunia per kta eshte e vecant,edhe pse nuk i shoh shpesh per shkak jetes dinamike qe e jetojm,un i dua dhe i cmoj pergjithmone ❤️”, ka shkruar ai.