Getinjo prezanton stilin e ri të flokëve, kolegët qeshin me të

Getinjo pas publikimit të këngën së re i ka vënë vetes një synim të ri, të gjejë një stil tjetër të flokëve për kohën sa qëndron në karantinë.

Ai gjatë mbrëmjes së djeshme ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku prezanton stilin e ri të flokëve, ku ndër terash nuk munguan as komentet nga kolegët e tij.

“Flokët si një helikopter, unë do fluturoj dhe do vi tek ti” ishte përshkrimi i Getinjos për këtë imazh.