Getinjo pas koncertit në Ferizaj: Para 5-6 vitesh rrija rrugëve të qytetit, më thonin rrugaç

Getinjo dhe Mozzik së fundi kanë performuar në qytetin e tyre, Ferizaj.

Dy reperëve iu bë pritje e mirë nga publiku, që ishin të shumtë në numër dhe atmosfera ishte në maksimum.

Pas koncertit, Getinjo solli pamje nga kjo atmosferë dhe përmendi faktin se si e kishin paragjykuar vite më parë,

“Para 5,6 vjete rrisha rrugeve te qytetit e plot mthojshin edhe rrugaç sen ska prej tij 😋 Por sot po e gzoj veten edhe po i gzoj njerezit 💪🏼🎊 FERIZAJ MY CITY I LOVE YOU ❤️❤️ #2eurogang “, ka shkruar ai.