Getinjo fotografohet gjysmë i zhveshur para pasqyrës

Getinjo ka pozuar gjysmë i zhveshur.

Reperi Getinjo me ndjekësit e tij në Instagram e ka ndarë një foto të re, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit ai ka zgjedhur të pozoi gjysmë i zhveshur para pasqyrës, duke hequr kështu bluzën.

Kjo nuk është hera e parë që Getinjo pozon në këtë formë dhe tregon tatuazhet e shumta që ka në trup.