Georgina publikon video duke u argëtuar në borë me fëmijët

Partnerja e Ronaldos ka publikuar video duke u argëtuar në borë me fëmijët.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, nëpërmjet një postimi ka treguar se po e shijon fundvitin pranë fëmijëve, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar foto e video duke u argëtuar me ta në borë.

“Le të bie borë, krishtlindjet, dashuri”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Ndryshe kujtojmë se Georgina është aktive në rrjete sociale dhe shpesh herë publikon fotografi të ndryshme, nga ato me familjen por edhe vetëm duke treguar format trupore.