Genta ka dy fjalë për duetin e Norës me Gjikon

Nora Istrefi dhe Gjiko në dhjetor të vitit që e lamë pas publikuan këngën me titull “Anna”.

Kënga e dyshes është pëlqyer shumë në publik dhe ka marrë mbi 9 milionë klikime në YouTube.

Përmes një postimi në Instagram, Genta Ismajli tha se e pëlqen shumë këtë projekt. “Në dashuri me hitin Anna”, ka shkruar ajo.