Genta Ismajli publikon pamje nga vetura luksoze duke bërë xhiro me të dashurin

Genta bën xhiro me të dashurin në Lambo.

Genta Ismjali ka zgjedhur që mos ta mbajë më jetën private edhe aq të fshehur.

Këngëtarja shqiptare tashmë ka dalë publikisht me të dashurin e saj turk me të cilin po e shijon çdo moment të lidhjes.

Këngëtarja ka pranuar kritika se përse nuk e ka gjetur një shqiptar mirëpo asaj duket se nuk po i intereson fare për komentet negative që po i merr dhe po vazhdon ta shijoj deri në maksimum jetën me personin që ia ka rrëmbyer zemrën

Genta e ka publikuar para pak minutash një Instastory ku shfaqet brenda veturës luksoze me “shoferin personal”, të dashurin e saj, derisa po dëgjojnë këngët e këngëtares.