Genci e filmon Enin në palestër, tregon çfarë bën ajo gjatë ushtrimeve

Genci e filmoi Enin duke ushtruar në palestër.

Genc Prelvukaj është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë bashkë me partneren e tij, Eni Koçin, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai solli disa video nga palestra, e në një prej tyre tregon se Eni teksa ushtrohet shikon filma në “Netflix”.

“Shpikje e re. Palester + Netflix”, ka shkruar Genci.

Kujtojmë se Eni dhe Genci gjatë këtij viti kanë qenë të angazhuar me disa projekte muzikore.