Gashi sjell pamje nga performanca në Gjermani: Ishte koncerti im i preferuar i turneut

Gashi, aktualisht po mban koncertet e turneut botëror, ndërsa po pritet shumë mirë nga fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka mbajtur koncert në Gjermani, për të cilin thotë se ishte koncerti i preferuar i këtij turneu.

I NGJAJSHËM

GASHI DHURON SPEKTAKËL NË KOLN

“Berlin, Gjermani, ishte koncerti im i preferuar i këtij turneu. Rusi dhe Oslo ishit të mrekullueshëm po ashtu. Ju dua shumë!!! Poloni nesër”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Gashi po shijon suksesin e albumit të ri, i cili po pritet mirë nga fansat e tij. /Lajmi.net/