Ami e lumtur me sukseset e Ermalit

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska këto ditë kanë qëndruar në Amerikë, ku po shfaqet filmi “Dy gisht mjaltë”, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi, Ami u fotografua krah Ermalit dhe tha se është e lumtur për sukseset e tij.

“E lumtur për ty”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Për ndryshe, Ermal Mamaqi së shpejti hedh në treg edhe një projekt të ri filmik me titull “I Love Tropoja”. /Lajmi.net/