Fustani me dekolte të hapur, i zbulon shumë Fjolla Morinës

Fjolla Morina dukej shumë joshëse edhe në paraqitjen e radhës.

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq e veshur me një fustan të kuq, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po merrte pjesë si mysafire në një dasmë dhe dukej shumë joshëse me fustanin e hapur tek gjoksi dhe këmba.

Ajo postoi së fundi një fotografi para pasqyrës, teksa tregoi gjoksin në dekoltenë e hapur të fustanit.