Françeska Jaçe heq rrobat, pozon veç në të brendshme para pasqyrës

Françeska Jaçe ka pozuar tejet seksi para pasqyrës.

Modelja Françeska Jaçe duket se nuk e ka fare problem të zhvishet për një postim në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi i ka hequr rrobat në pjesën e poshtme të trupit dhe ka pozuar para pasqyrës veqç në të brendshme.

Bazuar në prapavijë duket sikur sapo i ka përfunduar ushtrimet në palestër.