Baby G fotografon të pasmet para pasqyrës

Baby G nuk po ndalet së provokuari.

Baby G po i kalon disa ditë pushimi në një nga vendet e nxehta, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit po ndan fotografi e video nga më të ndryshmet, me të cilat po ngacmon edhe imagjinatën e tyre.

Së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin tregon të pasmet para pasryrës. Baby G shihet e veshur në bikini dhe imazhin me gjasë e ka realizuar në ambientet e hotelit ku edhe po qëndron.