Foto e rrallë: Kështu dukej dikur Lulja e Medës

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda, që kur u bë fytyrë publike nuk iu ndanë lajmet për të.

Nga shumë femra shqiptare Lulja pati fatin të bëhet nusja e një personaliteti të dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Krahas dashurisë, Lulja në krahët e Medës fitoi famë dhe simpati nga shumë njerëz.

Ajo tashmë është ndër femrat më të komentuara duke u vlerësuar si grua e bukur dhe elegante.

Ndërkohë që shpesh publikon imazhe në rrjetet sociale, ajo sot është kthyer në kohë, konkretisht në vitin 2008.

Me një fustan të kaltërt me shkëlqim, bukuroshja duket shumë këndshëm./Kosovarja/