Foto dhe fitore madhështore e Renovës

Sot pasdite në stadiumin e qytetit në Tetovë, skuadra e Renovës shënoi fitore të madhe kundër Vardarit 2-0. Të dy golat i ka shënuar kapiteni Argjend Gafuri nga penalltitë. Renova tani renditet e nënta ka 28 pikë në 22 ndeshje, kurse në javën e ardhshme takohen me A.Pandev në Strumicë.