Formacionet zyrtare: Burnley – Arsenal

Me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja mes Topçinjëve dhe Burnleyt, ku janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Burnley: 

Arsenal:

/Lajmi.net/