Formacionet e mundshme: Man City – PSG

“Qytetarët” arritën që t’i mposhtin “Parisienët” në “Parkun e Princave” me rezultat të ngushtë 1 – 2, por dy skuadrat ende kanë shanse për t’u kualifikuar në finale, shkruan lajmi.net.

Te dy skuadrat do jenë me të gjithë lojtarët, ngase nuk ka të suspenduar ose të lënduar.

Formacionet e mundshme:

Man City (4-3-3): Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; De Bruyne, Rodri, Gundogan; Mahrez, Silva, Foden

PSG (4-2-3-1): Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo; Paredes, Veratti; Di Maria, Neymar, Mbappe; Icardi

Ndeshja zhvillohet në “Etihad” dhe nis në ora 21:00.