Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi me prekje intime, del videoja nga Parisi

Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi në lidhje të fshehtë!

Kantautori i njohur, Flori Mumajesi dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë përfolur prej kohësh se kanë patur një lidhje intime, por ata nuk janë shfaqur asnjëherë në publik dhe kanë arritur ta mbajnë të fshehtë.

Panorama.al ka zbuluar një video të dy këngëtarëve të cilët një vit më parë kanë qene sëbashku në Francë, më konkretisht në Paris dhe ku janë filmuar teksa shfaqen të përqafuar dhe të lumtur.

Në video, Jonida Maliqi tregon se lidhja e tyre është më shumë se ajo mes dy shokëve, pasi e përkëdhel disa here Flori Mumajesin në vende intime.

Në pamjet filmike, çifti i këngëtarëve të famshëm shfaqen gëzuar në rrugë, ndërkohë Maliqi edhe në publik nuk e fsheh kënaqësinë e saj për të prekur fundshpinën e Flori Mumajesit.

Duket se lidhja mes Mumajesit nuk ka zgjatur shumë, pasi aktualisht këngëtarja ka bërë publike se është në lidhje dashurie Romeo Veshajn, aktorin e humorit, njëri prej dy binjakëve të njohur.