Flet nusja e Shkurte Fejzës, i thotë disa fjalë edhe për familjen e burrit

Dy ditë më parë, në familjen e Shkurte Fejzës u organizua një dasëm e madhe.

Këngëtarja ka martuar djalin e saj, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage”, ka ndjekur nga afër dasmën teksa ka sjellur pamje dhe detaje ekskluzive.

E një prononcim është marrur edhe nga nusja dhe dhëndri./Lajmi.net/

Se çfarë thanë ata mund ta ndiqni në videon e mëposhtme: