Flamuri kuq e zi futet në fushën e “Bernabeut”

Një ngjarje interesante ka ndodhur në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Real Madridit.

NJë person me flamurin shqiptar hyri në fushë në minutën e parë të vazhdimeve